Hakkımızda

1980 yılında babamız Ali Beyoğlu tarafından kurulan Öz Boya Kayseri’de hırdavat ve Nalburiye sektöründe perakende olarak hizmet vermeye başlamış, 1988 yılından itibaren biz çocukları Mehmet, Mustafa ve Akif Beyoğlu’nun da katılımıyla Ürün çeşitliğimizi de artırarak öncelikle 1993 yılında inşaat boyası Ürünlerini satmaya başladık. 1997 yıllarında aramıza Ali Deliklitaş kardeşimizin de katılması ve Türkiye’nin güçlü boya markalarından Polisan firmasının toptancı bayiliğini de alarak toptan boya ve yan Ürünleri satmaya başladık. Kayseri ili ve ilçeleri, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Ürgüp, Yozgat, Sivas (Şarkışla),Kahramanmaraş (Afşin, Elbistan) illerinde de hizmet vermeye başladık. 2000’Ii yıllarda birlikte çeşitli ortaklıklarla da inşaat sektöründeki faaliyetlerimize devam ettik. 2008 yılında kilit sektörünün öncü firmalarından Daf kilit bayiliği alarak Çelik Kapı sektöründe faaliyet gösteren firmalara da kilit ve aksesuar Ürünleri tedarik etmeye başladık.

Şu anda 2000 m2 kapalı alanda 5 satış temsilcisi, 3 muhasebe elemanı, 1O sevkiyat elemanı ile yaklaşık 1O araçlık araç filomuzla, yaklaşık 2500 kalem Ürün çeşidi ile bayilerimize hizmet vermeye gayret ediyoruz.

İnşallah 201 9 yılında 40. faaliyet yılımızda 7750m2 arsamızda 3700m2 kapalı alanda kendi yerimizde değerli müşterilerimize hizmet verme çaba ve gayreti içinde bulunacağız.

İnşaat Sektöründeki Ortaklarımız

1- Selimce inşaat Dış Ticaret (Asma Tavan ithalat, ihracat ve Satış)

2- Şems Metal (Asma Tavan Ürünleri Üretim)

3- imza Boya (Boya Üretim)

4- Erol Teknik (Stor Perde Sistemleri)

5- Mert inşaat( inşaat)

6- İzodek (izolasyon-Dekorasyon Ürünleri Satış ve Taahhüt)

7- Gelişim Dekorasyon ( Boya-Hırdavat Satış)

Geçen 38 yıllık birikim ve tecrübenin güvencesi ile daima yeni ufuklarla hedef alan

firmamız toplam kalite yönetimi anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır.